Блог

Блог Reventa

Новый рекуператор Ventoxx

Сегодня мы поделимся с вами небольшим секретом: уже скоро на рынок выходит совершенно новый рекуператор Ventoxx!

Этот вентиляционный прибор является продуктом разработки инженеров нашей компании в сотрудничестве с лучшими немецкими специалистами по вентиляционному оборудованию. Для тестирования нового прибора и соблюдения европейских специфических норм и требований, наши инженеры возили свою разработку в Германию, к одному из самых известных в Германии специалистов по энергосберегающей вентиляции, консультанту по строительству пассивных домов, основателю программы "House of Energy" - Маркусу Маеру.

По мнению немецких специалистов, есть моменты, которые необходимо подправить, но в итоге новая разработка получила высокую оценку.

Новый рекуператор не только соединяет в себе новейшие разработки в области вентилирования помещений, но и специально продуман под требования наших заказчиков.

Новинка заполнит одну из пока слабо развитых ниш рынка вентиляционных приборов в Украине, и внесет дополнительный вклад в развитие энергосберегающих мероприятий нашей страны.

Рекуператор

Что такое рекуператор? В чем разница между теплообменником и регенератором? Отвечаем на частозадаваемые вопросы.

рекуператор

Основы хорошей вентиляции

Вентиляция необходима для контроля влаги в помещении и для уменьшения (удаления) вредных и загрязняющих веществ. Хорошая вентиляция делает дом более экологичным и комфортным для проживания. Напротив, плохая вентиляция может вызвать серьезные проблемы со здоровьем, а также привести к повреждению строительных конструкций. Раньше дома вентилировались за счет ветра и неконтролируемых утечек воздуха (сквозняки, щели). Однако такие дома отнюдь не гарантируют качественный воздух в доме. В наиболее холодные периоды поступление холодного воздуха снаружи вызывает сильное падение относительной влажности внутри дома и может привести к заболеваниям дыхательных путей и дискомфорту. Такие дома увеличивают перемещение загрязненных веществ внутрь дома через щели и подпольное пространство.

вентиляция

Reventa/Ventoxx – висока якість та надійність!

Ventoxx став одним з провідних виробників децентралізованих систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні. Починаючи з моменту заснування компанія незмінно ​дбає в першу чергу про якість продукції, яка випускається, працюючи виключно з надійними постачальниками, які підтримують необхідний нам найвищий рівень якості. Постійне вдосконалення, німецький контроль якості, сучасне виробництво, високий рівень організації компанії, все це дозволило нам вийти на найскладніший і вимогливий до якості ринок в Європі – Німеччину.

вировник рекуператорів Ventoxx вийшов на ринок Німеччини

Енергетичні сертифікати будинків

Відповідно до Наказу № 172 від 11.07.2018 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, будівлі зобов'язані мати енергетичний сертифікат з визначенням класу енергоефективності (аналогічно з наліпками на побутовій техніці). Також сертифікується нове будівництво та ремонти. Одним з найважливіших факторів підвищення класу енергоефективності будівлі є система вентиляції з рекуперацією тепла, без якої, будівля не може мати високого класу енергоефективності. Цей закон сприятиме розвитку ринку систем вентиляції з рекуперацією в Україні. Але є важливий фактор, система вентиляції повинна мати підтвердження класу енергоефективності від європейского органу сертифікації та мати Energy Lable.

Майже єдиний виробник систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні, що має європейські протоколи випробувань та підтвердження класу енергоефективності ErP Prüfung nach DIN EN 13142-8 (Energie Effizienz Label) – це системи Reventa/Ventoxx.

енергетичний сертифікат будівлі

Рекуператори Reventa в музичній школі Харкова

Для занять музикою також необхідне свіже повітря! Волога на вікнах, цвіль, задушливе повітря, все це було в школі, де проходили заняття дітей музикою.
Після монтажу системи вентиляції з рекуперацією тепла Reventa, через день роботи, керівництво школи відзначило значне поліпшення якості повітря!
Детальніше: рекуператори в школах...

Reventa вже більше року з IQ energy!

Наша компанія першою в Україні серед виробників та постачальників рекуператорів була внесена до Каталогу Технологій програми IQ Energy.

Сотні проданих приладів та задоволених замовників, які разом з висококласним вентиляційним обладнанням, що на 100% відповідає всім європейським вимогам, отримали ще й компенсацію до 35% від вартості і рекуператорів, і робіт з монтажу!

програма IQ Energy

Нові закордонні партнери Reventa

Черговий раз відправляємо наші рекуператори Reventa/Ventoxx за кордон. Новий парнер нашої компанії замовляє більш 200 рекуператорів на свій склад для вчасної доставки своїм замовникам.

доставка рекуператоров

Важливість вентиляції в квартирі

Здоровий мікроклімат в квартирі може забезпечити тільки вентиляція. Враховуючи тенденцію підвищення заходів енергоефективності в сучасному будівництві, природна вентиляція не забезпечує необхідну кратність повітрообміну. На зміну природній вентиляції прийшла примусова децентралізована вентиляція з рекуперацією тепла Reventa/Ventoxx, яка забезпечить вашу квартиру свіжим повітрям з мінімальними втратами тепла. Ефективність рекуператорів підтверджена німецькими протоколами випробувань! Детальніше: рекуператори в квартирі...

вентиляция в квартире

Reventa на Google+ 5/133 votes. bigmir)net TOP 100
участник программы iqenergy