Блог

Блог Reventa

Ventoxx Ваш надійний енергоефективний помічник

Фото, одного з нових об'єктів, де були встановлені рекуператори RV-3 українсько-німецького виробництва. Встановлюючи вентиляцію з рекуперацією тепла Ventoxx, Ви піклуєтеся не тільки про своє здоров'я, але й про стан свого будинку, адже цвіль, грибок і волога завдають значної шкоди будівлі.

рекуператори Ventoxx RV-3 в коттеджі

Вентиляція з рекуперацією тепла Reventa/Ventoxx, як джерело економії енергії

З 1 травня 2019 р. населення чекає подорожчання газу до 9,72 грн/м³. Що призведе до помітного подорожчання комунальних тарифів та необхідному пошуку нових джерел економії. Одним з таких джерел стає вентиляція з рекуперацією тепла Ventoxx. Споживаючи не більше звичайної лампи, вентиляційна система Ventoxx піклується про клімат у вашому домі та істотно знижує втрати тепла під час провітрювання.

Почему важно проветривать помещения

Углекислый газ является индикатором состояния воздуха. Чем выше концентрация СО2, тем больше вредных веществ. Наличие СО2 в воздухе в качестве критерия для хорошей вентиляции осознал Петтенкофер еще в начале 20 века. Подобляющее большинство пользователей оценивают качество воздуха при концентрации СО2 ниже 0.1% как хорошее. Человек сам является главным источником СО2, поэтому требуется около 25-30 м.куб свежего воздуха в час на одного человека.

В квартирах или домах на 3-5 человек нормативное поступление свежего воздуха составляет 90-150 м.куб./ч. Используя природные факторы, невозможно реализовать требуемую вентиляцию. Поэтому простейшим решением является децентральная вентиляция с рекуперацией тепла Reventa.

Почему важно проветривать помещения

Рекуператор

Свежий воздух – основа хорошего самочувствия и возможность соблюдения гигиенических требований к микроклимату в помещениях. "Естественная вентиляция" воздухом, поступающим через неплотности и щели, не может удовлетворительно обеспечивать требуемый воздухообмен, так как такая вентиляция зависит от природных факторов, которые непостоянны. В негерметичном здании возникает сквозняк, а при безветренной погоде приток свежего воздуха в том же здании часто недостаточен. Инфильтрация через неплотности, а также через форточки является в основном случайной вентиляцией.

Именно по этой причине необходимо задуматься о правильной вентиляции помещений с помощью вентиляции с рекуперацией тепла.

Что такое рекуператор? В чем разница между теплообменником и регенератором? Отвечаем на частозадаваемые вопросы.

рекуператор

Основы хорошей вентиляции

Вентиляция необходима для контроля влаги в помещении и для уменьшения (удаления) вредных и загрязняющих веществ. Хорошая вентиляция делает дом более экологичным и комфортным для проживания. Напротив, плохая вентиляция может вызвать серьезные проблемы со здоровьем, а также привести к повреждению строительных конструкций. Раньше дома вентилировались за счет ветра и неконтролируемых утечек воздуха (сквозняки, щели). Однако такие дома отнюдь не гарантируют качественный воздух в доме. В наиболее холодные периоды поступление холодного воздуха снаружи вызывает сильное падение относительной влажности внутри дома и может привести к заболеваниям дыхательных путей и дискомфорту. Такие дома увеличивают перемещение загрязненных веществ внутрь дома через щели и подпольное пространство.

вентиляция

Reventa/Ventoxx – висока якість та надійність!

Ventoxx став одним з провідних виробників децентралізованих систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні. Починаючи з моменту заснування компанія незмінно ​дбає в першу чергу про якість продукції, яка випускається, працюючи виключно з надійними постачальниками, які підтримують необхідний нам найвищий рівень якості. Постійне вдосконалення, німецький контроль якості, сучасне виробництво, високий рівень організації компанії, все це дозволило нам вийти на найскладніший і вимогливий до якості ринок в Європі – Німеччину.

вировник рекуператорів Ventoxx вийшов на ринок Німеччини

Енергетичні сертифікати будинків

Відповідно до Наказу № 172 від 11.07.2018 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, будівлі зобов'язані мати енергетичний сертифікат з визначенням класу енергоефективності (аналогічно з наліпками на побутовій техніці). Також сертифікується нове будівництво та ремонти. Одним з найважливіших факторів підвищення класу енергоефективності будівлі є система вентиляції з рекуперацією тепла, без якої, будівля не може мати високого класу енергоефективності. Цей закон сприятиме розвитку ринку систем вентиляції з рекуперацією в Україні. Але є важливий фактор, система вентиляції повинна мати підтвердження класу енергоефективності від європейского органу сертифікації та мати Energy Lable.

Майже єдиний виробник систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні, що має європейські протоколи випробувань та підтвердження класу енергоефективності ErP Prüfung nach DIN EN 13142-8 (Energie Effizienz Label) – це системи Reventa/Ventoxx.

енергетичний сертифікат будівлі

Рекуператори Reventa в музичній школі Харкова

Для занять музикою також необхідне свіже повітря! Волога на вікнах, цвіль, задушливе повітря, все це було в школі, де проходили заняття дітей музикою.
Після монтажу системи вентиляції з рекуперацією тепла Reventa, через день роботи, керівництво школи відзначило значне поліпшення якості повітря!
Детальніше: рекуператори в школах...

Reventa вже більше року з IQ energy!

Наша компанія першою в Україні серед виробників та постачальників рекуператорів була внесена до Каталогу Технологій програми IQ Energy.

Сотні проданих приладів та задоволених замовників, які разом з висококласним вентиляційним обладнанням, що на 100% відповідає всім європейським вимогам, отримали ще й компенсацію до 35% від вартості і рекуператорів, і робіт з монтажу!

програма IQ Energy

Нові закордонні партнери Reventa

Черговий раз відправляємо наші рекуператори Reventa/Ventoxx за кордон. Новий парнер нашої компанії замовляє більш 200 рекуператорів на свій склад для вчасної доставки своїм замовникам.

доставка рекуператоров

Важливість вентиляції в квартирі

Здоровий мікроклімат в квартирі може забезпечити тільки вентиляція. Враховуючи тенденцію підвищення заходів енергоефективності в сучасному будівництві, природна вентиляція не забезпечує необхідну кратність повітрообміну. На зміну природній вентиляції прийшла примусова децентралізована вентиляція з рекуперацією тепла Reventa/Ventoxx, яка забезпечить вашу квартиру свіжим повітрям з мінімальними втратами тепла. Ефективність рекуператорів підтверджена німецькими протоколами випробувань! Детальніше: рекуператори в квартирі...

вентиляция в квартире

5/133 votes. bigmir)net TOP 100
участник программы iqenergy